Hakkımızda

2010-2011 yılları arasında elektrikli araç şarj sistemleri konusunda Ar-Ge çalışmaları yapan şirketimiz 2012 yılında kurulmuş olup, elektrikli araçlar ve elektrikli araçların şarj sistemleri konusunda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Yeşil Güç Enerji 2014 yılının ilk çeyreği ile beraber faaliyet alanlarının genişletmiş ve elektrikli yol temizleme araçları sektörüne giriş yapmıştır.

Yeşil Güç Enerji elektrikli yol temizleme araçları ile şehir içerisinde gürültü kirliliğini en aza indirerek sessiz bir çalışma ortamı sağlamanın yanı sıra “0 karbon emisyon” değeri ile çevreye ve insana olan duyarlılığında sürdürülebilirliği sağlamayı amaçlamaktadır.

Bugün geniş bir çerçevede hizmet veren Yeşil Güç Enerji, en verimli şekilde çözüme ulaşmak amacıyla çalışma alanlarına göre uzmanlaşmış departmanlara ayrılarak organize olmuştur.

Şirketimiz, büyük bir hızla gelişmekte olan elektrikli yol temizleme araçları sektöründe sunacağı müşteri odaklı çözümleri ile sektöründe lider konumda olmayı hedeflemektedir.