Hakkımızda

2010-2011 yılları arasında elektrikli araçlar şarj sistemleri konusunda Ar-Ge çalışmaları yapan şirketimiz, 2012 yılında kurulmuş olup,  elektrikli araçlar şarj sistemleri konusunda Avrupa’nın en önemli firmalarında biri olan RWE Effizienz GmbH şirketi ile stratejik işbirliği ve temsilcilik anlaşması imzalamıştır.

1960' lı yıllardan beri enerji sektöründe faaliyet gösteren RWE Effizienz GmbH Avrupa’nın önde gelen beş elektrik ve gaz şirketlerinden biridir. 70 bin üzerinde çalışanı ile şirket, Avrupa’da 16 milyon üzerinde müşterisine elektrik be yaklaşık 8 milyon müşterisine gaz temin etmektedir.

RWE, 2008 yılından itibaren şarj üniteleri kurulumu, akıllı faturalandırma ve şarj ünitelerinin işletimi gibi konularda kapsamlı çözümler geliştirmektedir. Ayrıca, akıllı şarj alt yapı sistemleri konusunda da anahtar teslim çözümler sunmaktadır.

Bugün, geniş bir çerçevede hizmet veren Yeşil Güç Enerji, en verimli şekilde çözüme ulaşmak amacıyla çalışma alanlarına göre uzmanlaşmış departmanlara ayrılarak organize olmuştur.

Şirketimiz, büyük bir hızla gelişmekte olan elektrikli araçlar sektöründe sunacağı akıllı şarj sistemleri ve müşteri odaklı çözümleri ile sektörde lider konumda olmayı hedeflemektedir.