Smart Station

Hızlı ve akıllı şarj  için ideal çözüm…

Ortak kullanım alanları için akıllı çözümler sunan Smart Station 2 x 22 kVA çıkış gücü ile aynı anda 2 aracı şarj edebilmektedir. Normal ev prizlerine göre elektrikli aracınızı 6 kat hızlı şarj edebilen şarj üniteleri sayesinde zamandan ve enerjiden mükemmel bir kazanç sağlanmaktadır.

Smart Station ile Yeşil Güç Enerji ağ sistemi üzerinden şarj ünitelerinin durumlarını görebilir ve şarj işlemi için en yakın şarj ünitesini tercih edebilirsiniz. Yeşil Güç Enerji akıllı kart sistemi ile kimlik tanımlama işlemi yaparak şarj işlemine rahatlıkla başlayabilirsiniz. Smart Station ünitelerinin içerisinde bulunan akıllı sayaçlar sayesinde farklı tarife seçeneklerine göre şarj üniteniz ayarlanabilir ve böylelikle elektrikli aracınız en ekonomik şekilde şarj edilebilir. 

Smart Station, Avrupa normları ve EMC gereklilikleri ile uyumlu olup IEC61851 / SAE J1772 sinyali sayesinde kişisel güvenliğinizi uluslararası standartlarda sağlar.

Siz de alışveriş merkezi, benzin istasyonu, şirket filosu gibi genel kullanım alanlarına sahipseniz Smart Station sizin için akıllı bir seçim olacaktır.


Pdf Kataloğu indir.